SENARAI AHLI AKRAB (SEHINGGA 7 MEI 2019) JABATAN AKAUNTAN NEGARA MALAYSIA (JANM)

BAHAGIAN PENGURUSAN TEKNOLOGI MAKLUMAT (BPTM)

BAHAGIAN PERKHIDMATAN OPERASI PUSAT DAN AGENSI (BPOPA)

BAHAGIAN KHIDMAT PERUNDING (BKP)

1.  Hanita Binti Bunjari

     Tel: 03-88821120

     Emel: hanita@anm.gov.my

2.  A’iniah binti Kamarudin

     Tel: 03-88821151

     Emel: ainiah@anm.gov.my

3.  Mohd Asraf bin Omar

    Tel: 03-88821130

    Emel: asraf@anm.gov.my

4. Muhammad Naguib bin Sulaiman

    Tel: 03-88821313

    Emel: awit@anm.gov.my

5. Norzila Binti Hj Ngadiman

    Tel: 03-88821276

    Emel: norzila.ngadiman@anm.gov.my

 

 

 

1.  Salmiah binti Ramli

     Tel: 03-88821377

     Emel: salmiah@anm.gov.my

2. Nor Azneyani bt Zakaria

    Tel: 03-8882 1602

    Emel: azneyani.zakaria@anm.gov.my

BAHAGIAN PEMBANGUNAN PERAKAUNAN DAN PERAKAUNAN (BPPP)

1. Tun Noor Adillah bt Mohammed Sohami

    Tel: 03-8882 1101

    Emel: tun.adillah@anm.gov.my

2. Ahmad Danial bin Hasbullah

    Tel: 09-7460200  ext: 2           

    Emel: danial.hasbullah@anm.gov.my

 

3. Nuramirah binti Ruzalli

    Tel: 03-88821183

    Emel: nuramirah.ruzalli@anm.gov.my

4. Mohd Izzuddin bin Jasni

    Tel: 03-8882 1089

    Emel: izzuddin.jasni@anm.gov.my

5. Ruzaimah binti Zabri

    Tel: 03-8882 1059

    Emel: ima.zabri@anm.gov.my

6. Intan Yusniazura binti Mohamed Yusop

    Tel: 03-8882 1009

    Emel: intan.yusniazura@anm.gov.my

7. Mohd Saiful bin Ali

    Tel: 03-8882 1106

    Emel: saiful.ali@anm.gov.my

8. Norazizah bt Idris

    Tel: 03-8882 1000

    Emel: azizah568@gmail.com

9. Nurulashikin binti Ahmad Razalli

    Tel: 03-8882 1191

    Emel: ashikin.razalli@anm.gov.my

BAHAGIAN PENGURUSAN AUDIT DALAM (BPAD)

1. Muhammad Aminullah bin Asnawar

    Tel: 03-88869515

    Emel: aminullah@anm.gov.my

2. Hamiza binti Hamdan

    Tel: 03-88869581

    Emel: hamiza.hamdan@anm.gov.my

3. Mastura binti Azmi

    Tel: 03-88869568

    Emel: mastura.azmi@anm.gov.my

4. Annielie Juin@Juhin

    Tel: 085 212355

    Emel: annielie.juin@anm.gov.my

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

BAHAGIAN AKAUN KEMENTERIAN KEWANGAN (BA MOF)

1. Kaslinda binti Sudin

    Tel: 03-88821739

    Emel: kaslinda@anm.gov.my

2. Mazliahanis binti Mazlan

    Tel: 03-88821675

     Emel:  anis.mazlan@anm.gov.my

 

 

 

 

 

BAHAGIAN PENGURUSAN OPERASI PEJABAT PERAKAUNAN (BPOPP)

1. Liliwaty binti Abdul Rahman

    Tel: 03-8882 1619

    Emel: liliwaty@anm.gov.my

1. Intan Sharizat Bt Ramli

    Tel: 03-88869548

    Emel: intan.sharizat@anm.gov.my

2. Ainunhamimi binti Mohd Soberi

    Tel: 03-88869504

    Emel: ainunhamimi@anm.gov.my

 

 

PASUKAN PELAKSANAAN PERAKAUNAN AKRUAN (PPPA)

1. Siti Norhayati binti Mohd Ali

    Tel: 03-88821351

    Emel: s_hayati@anm.gov.my

2. Josephine Lenny Anak Augustine Alok

    Tel: 03-88821423

    Emel: josephine.augustine@anm.gov.my

BAHAGIAN PENGURUSAN WANG TAK DITUNTUT (BWTD)

1. Shafizol bin Halifah

    Tel: 03- 20568084

    Emel: shafizol@anm.gov.my

 

INSTITUT PERAKAUNAN NEGARA (IPN)

1. Dr. D.Joyce Christina Dharmaraj

Tel: 03-83244411Emel: djoyce@anm.gov.my

2. Zulanisham bin Husin

Tel: 03-32172016Emel : zulanisham.husin@anm.gov.my

3. Ahmad Halimi bin Main

Tel: 03-32172117

Emel: halimi@anm.gov.my

4. Haminaton Saadiah binti Abdul Ghani

Tel: 05-2547304Emel: haminaton.ghani@anm.gov.my

JANM NEGERI SEMBILAN

JANM JOHOR

JANM PERAK

JANM SELANGOR

1. Karim bin Darusman

    Tel. Pejabat: 03-355205231

    Emel: karim.darusman@anm.gov.my

JANM PERLIS

1. Brenda Marajan

    Tel: 082524524

    Emel: brenda@anm.gov.my 

2. Chong Chun Yen

    Tel: 082-524524

    Emel:  chongchunyen@anm.gov.my

JANM SARAWAK

1. Suryani binti Supaat

    Tel:

    Emel: suryani.jhr@anm.gov.my

2. Azlan bin Awang

    Tel: 07-2249244 ext 1109

    Emel : a_azlan@anm.gov.my

3. Nurazizah binti Mat‘Ari

    Tel: 07-2249244 ext 1182

     Emel:    azi@anm.gov.my

 

1. Arshad bin Abdul Rahman

    Tel: 05-2462103

    Emel: arshad@anm.gov.my

2. Zaiematun Bt. Mohd Fazi

    Tel: 05-2462107

    Emel: zaiematun.fazi@anm.gov.my

 

3. Shakinah binti Muhamad Ismail

    Tel: 05-2462115

    Emel: shakinah.ismail@anm.gov.my

4. Farahana binti Arifin

    Tel: 05-2462159

    Emel: farahana.arifin@anm.gov.my

 

 

 

JANM KELANTAN

1. Siti Jamaliah binti Bakir

    Tel: 04-9762766

    Emel: jamaliah.bakir@anm.gov.my

2. Suzana Bt Othman

    Tel:

     Emel: suzana.seman@anm.gov.my

 

 

JANM TERENGGANU

1. Fauzi bin Mamat

    Tel: 09-6278200/201

    Emel: fauzi@anm.gov.my

 

 

 

 

1. Norhafizah binti Md.Diyah

    Tel: 086-312741

    Emel: hafizah.mddiyah@anm.gov.my

2. Agnes Jock

    Tel: 086-312741

    Emel: agnes@anm.gov.my

 

 

 

 

 

JANM BINTULU

1. Noorisma Binti Noor Adnan

    Tel: 09-7460246

     Emel: noorisadnan@anm.gov.my

 

 

 

 

JANM SRI AMAN

1. Hardy anak Anggat

    Tel: 083-321200

    Emel: hardy@anm.gov.my

2. Valentine anak Mawan

    Tel: 083-321200

    Emel: valentine.mawan@anm.gov.my

 

3. Helen anak Kim Lai

    Tel: 083-321200 ext 109

    Emel: helen.kimlai@anm.gov.my

1. Wan Mohd Zuhdi Bin Wan Yusof

    Tel: 06-7686830

     Emel: wmzuhdi.wyusof@anm.gov.my

 

 

JANM MIRI

1. Mahfuzah Binti Mansur

    Tel: 085-442183

    Emel: mjfuza@gmail.com

2. Dang Siti Nuradlina Binti Ishak

    Tel: 085-442183

     Emel: adlina.ishak@anm.gov.my

 

 

JANM SIBU

1. Sulaiman bin Teten             

    Tel: 084-332053

    Emel: sulaiman@anm.gov.my

 

JANM SABAH

1. Irwin bin Mohamad

    Tel: 088 - 324889

    Emel: irwin@anm.gov.my

2. Azelina Binti Ismail @ Hassan

    Tel: 088 - 324898

    Emel: azelina@anm.gov.my

 

 

 

JANM CAWANGAN SARIKEI

JANM LABUAN

1. Canisius Duki

    Tel. Pejabat: 084-796382

    Emel: canisius@anm.gov.my

 

 

 

JANM KAPIT

JANM KENINGAU

1. Abdul Wahid bin Johimin

    Tel: 08-7331245

    Emel: abdulwahid@anm.gov.my

2. Md. Zaini bin Md. Latif

    Tel: 08-7331245

    Emel: zaini.latif@anm.gov.my

 

 

 

1. Siti Faridah binti Bandar

    Tel: 087 412172

    Emel: faridah.bandar@anm.gov.my

 

2. Norieta Binti Hambali

    Tel: 087-412172

    Emel: norieta.hambali@anm.gov.my

 

 

 

 

 

 

JANM CAWANGAN TAWAU

1. Hasnah Binti Kasau

    Tel. Pejabat: 089 775620/21

    Emel: hasnah.kasau@anm.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

1. Zarifah Binti Zaidi

    Tel: 084-654032

    Emel: zarifah.zaidi@anm.gov.my

 

 

 

 

 

 

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now